Blacked
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAT BOŞ POMPALA COŞ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

türk satanistleri dinleyin

2 posters
YazarMesaj
tehlike007

türk satanistleri dinleyin Empty
MesajKonu: türk satanistleri dinleyin   türk satanistleri dinleyin Icon_minitimePtsi Kas. 03, 2008 1:47 pm

Cumhurbaşkanlığına gönderdiği raporlarla satanizmi devlet gündemine sokan ünlü avukat Cahit Torun;
3-4 yıl önce yaptığımız araştırmada, Türkiyede 50-60 bin oranında satanist bulunduğunu tespit etmiştik. Çok artmıştır şimdi bu. Anavatanı İzmir. Bu yalnız Türkiyeyi değil, dünyayı sarsan bir olay. Bilgisayar çok güçlü birşey. Liderleri yok. Her grup bağımsız. Tarikatçılık değil bu. Gençler özellikle kitaplar ve internet yoluyla buna ilgi duyuyor. Kontrol eden yok diye konuşuyor.

Çeşitli sitelerde gördüğüm satanist Türklerin yazılarını noktasını değiştirmeden aşağıda yayınlıyorum...

mehmet ENE IP: 81.214.225.xxx Tarih : 15.09.2005 19:29:12
bende satanist olmak istiyorum hemde öyle bir satanist olmak istiyorum ki müslümanların örnek alacağı biri olacam

ruhsuz IP: 85.98.150.xxx Tarih : 10.10.2005 22:12:02
bu haberi burda yeni okuyorum.afferin uzun uzun yazmışsınız.ama direk satanizmi suçlamışsınız.hemen önyargı herşeyde yaptıınız gbi!!insanlar tanrıdan gerekli yardımı ve sevgiyi göremeyince ve onun tarafından terkedilince bi yere bi şeye sığınmak zorundadır,onlara kucak açan da şeytan dır!iyi yada kötü!ve istediiniz kadar zorlayın bunu değiştiremiyeceksiniz...

esrarengiz IP: 88.240.245.xxx Tarih : 31.08.2006 16:36:58
Ben satanizme çok ilgi duyuyorum. Acaba ben de satanis olabilir miyim? Bana bilgi verebilicek satanis arkadaşlara adresimi bırakıyorum o_evli_16************* da sizi beklicem

MeTaL_DeNiZ IP: 85.97.113.xxx Tarih : 17.09.2006 15:10:21
ÖNCELİKLE BU ZAMAN KADAR BİR SÜRÜ SATANİST DENEN O KAHROLASI İNSANLARLA TANIŞTIM AMA BAŞTA BİLMİYORDUM ÖLE OLDUKALARINI ZAMANLA ÖĞRENDİM ONLAR ÖLE Bİ İLLETİRKİ ALLAH İLE İLGİLİ HİÇ BİR ŞEYE İNANMIYORLAR ŞEYTANIN ONLARI KURTARABİLECEĞİNİ SANIYORLAR BİZZAT KENDİM ŞAHİT OLDUM Bİ GÜN DIŞARI ÇIKALIM AKŞAM DEDİLER BANA BENDE KABUL ETTİM VE ISSIZ Bİ YERE DOĞRU YÜRÜMEYE BAŞLADIK NEREYE GİDİYORUZ DEDİM MEZARLIĞA DEDİLER NAPACAĞIMIZI SORDUM VE BANA ONLAR MEZARLIKTAYKEN ŞEYTANDAN HABER ALDIKLARINI NAPMALARI GEREKTİĞİNİ ŞEYTANIN SÖYLEDİĞİNE İNANIYORLAR NE YAPACAĞIMI ŞAŞIRMIŞTIM ÇOK KORKUYORDUM VE GERİYE DOĞRU HIZLA KOŞMAYA BAŞLADIM AMA ARKAMDAN GELDİLER BELKİDE BENİ ÖLDÜRECEKLERDİ BİRAZ İLERİDE TREN YOLU VARDI ORDAKİ BEKÇİLERDEN YARDIM İSTİCEKTİM VE TAM TREN YOLUNU GEÇTİM BİRDEN TREN GELDİ ONLAR YOLUN DİĞER TARAFINDA KALDILAR BÖLECE ATLATMIŞ OLDUM ALLAH IMA ŞÜKÜRLER OLSUN BENİ KORUDU DİLERİM ALLAH TAN ELBET Bİ GÜN ANLAYACAKLAR DOĞRU YOLU YOLU ALLAH IN GÜZELLİĞİNİ ANLAYACAKLAR BÖYLE OLDUKLARI SÜRECE CENNETİN TÜM KAPILARI KAPALI ONLARA Kİ ZATEN ONLAR SADECE CEHENNEMİN OLDUĞUNA İNANIYORLAR YAZIK SİZE YAZIK HALİNİZE BAKALIM ŞEYTANINIZ NE ZAMANA KADAR KORUYACAK SİZİ Kİ HİÇ KORUMUYOR ZATEN KENDİNİZİ KANDIRIYORSUNUZ

ecem çevik IP: 85.103.35.xxx Tarih : 30.09.2006 17:40:43
ya bakın gencler bende bi satanistm biz sizin gorüşleriniz için nasıl bişi demiyosak sizde bizimle ugrasmayın evet biz kndimize zarrar veriyrz bu bizim hoşumuza gidio peki bundan size ne.kendi işinize bakın biz dogruyuz yasasn satanizim....

eda arzu IP: 85.103.21.xxx Tarih : 01.10.2006 14:34:13
ben satanizmi çok ilginç buluyorum aslında özgürlüğüne düşkün insanların seçtiğini tahmin ediyorumöncedenbana herkez satanist derdi ama bunlarla alkam oldu içindeğil biraz serseri takıldığım için ama insanların dininden şaşması çok üzücü bir olay neyseherkez kendinden

büşra IP: 85.107.100.xxx Tarih : 09.10.2006 23:00:17
ya satanist olmayanlar yada satanistlere hakaret edenler aslında kendilerininde hakarete uğrayacak tipler olduklarını unutuyolar satanistlik nedir biliyomusunuz tabi siz özgürlüğü fazla takmadığınız için yada başkalarının altında ezilip yaşamaktan şikayetçi olmadığınız için nerden bilceksiniz ki akıllı konuşun aklınızı alıp giderim...adıma bakın neymiş gökten inmiş kuran mış yalan ya onda geçiyomuş geçerse geçsin iyi geçmeler ben kısaca şeytankız büşrayı ...dediğim gibi adam ol adam...

hande berdan IP: 88.224.234.xxx Tarih : 10.10.2006 17:12:17
satanist olmak ilginç doğrusu farklı bi heyecan olmalı denemek isterimm zevkli bişeye benzio hayatta her zaman zevklerimiz için yaşamalıyız hayat kısa gencim istediğim kadar hata yaparım ki satanistliği hata olarak görmüyorumm
sorunn
Admin
sorunn

türk satanistleri dinleyin Empty
MesajKonu: Geri: türk satanistleri dinleyin   türk satanistleri dinleyin Icon_minitimeSalı Kas. 04, 2008 4:56 pm

ellerine sağlık kardeş
http://blacked.eniyiforum.org

türk satanistleri dinleyin
1 sayfadaki 1 sayfası