Blacked
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAT BOŞ POMPALA COŞ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Galatasaray günlüğü

YazarMesaj
Serdar

Serdar

Galatasaray günlüğü Empty
MesajKonu: Galatasaray günlüğü   Galatasaray günlüğü Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 3:18 pm

Galatasaray ile yollarını ayıran Hakan Şükür, "Katar'dan gerçekten çok cazip teklifler aldım. Ama ben yurt dışında yaşadığım tecrübeleri, bir futbol akademisi kurup gençlere aktarmak istiyorum."
Şükür’ün idolü Bülent Uygun
Galatasaray ile yollarını ayıran Hakan Şükür, “Katar’dan gerçekten çok cazip teklifler aldım. Ama ben yurt dışında yaşadığım tecrübeleri, bir futbol akademisi kurup gençlere aktarmak istiyorum. İleride hoca olursam da, büyük hedefler peşinde koşmak isterim. Bu konuda örnek alacağım insan ise Bülent Uygun olur” diye konuştu.

Hertha’nın rakibi Werder Bremen
Galatasaray’ın UEFA Kupası’ndaki rakiplerinden Hertha Berlin, Almanya Ligi’nde bugün deplasmanda Werder Bremen’le karşılaşacak. Mücadele, saat 16.30’da Kanal 24’ten ekranlara gelecek. Ukrayna’dan Metalist Kharkiv, sahasında Chornomorets Odessa’yı konuk edecek. Benfica, deplasmanda yarın Guimaraes’le karşı karşıya gelirken, mücadale 21.45’te Spormax’ten ekranlara gelecek. Olympiakos’un rakibi ise Ergotelis.

Lincoln de memnun
Ankaraspor maçı sonrası 1-1’lik skordan memnun olduğunu söyleyen Skibbe’den sonra Lincoln de aynı düşünceyi savundu. Brezilyalı futbolcu “1-1 bizim için kötü bir sonuç değil. Ankaraspor şu anda ligde 3. sırada, bu da size ne kadar formda oldukları konusunda mutlaka bir fikir verecektir. Ayrıca deplasmanda oynamak da o kadar kolay değil. Bu maçta da yine bir asist yaptım ve Ümit Karan’ın gol atmasına yardımcı olarak takımıma katkıda bulunduğum için çok mutluyum” dedi.

Şimdi dinlenme zamanı değil
Ankaraspor maçında ilk 11’de yer alan futbolcular dünü yenilenme çalışması ile geçirirken, diğerleri ise dar alanda iki takım halinde teknik bir antrenman yaptı. Sakatlığı halen belirsizliğini koruyan Milan Baros’un takımla birlikte çalışması teknik heyeti sevindirirken, Çek forvet hakkındaki son kararın maç gününde verileceği belirtildi.

Bu akşam kampa giriyorlar
Cim Bom kapanıyor. Turkcell Süper Lig’de, sezonun flaş ekiplerinden Gaziantepspor ile yarın Ali Sami Yen’de karşılaşacak olan Sarı-Kırmızılı ekip, bu akşam saatlerinde basın ve taraftara kapalı gerçekleştireceği son antrenman sonrasında Florya Metin Oktay Tesisleri’nde kampa girecek. Sarı-Kırmızılılar, maçı kazanacaklarından emin konuştu.

Store Tırları Adana ve Bolu’da
Galatasaray Pazarlama A.Ş’nin mobil mağazaları yurt çapındaki turuna devam ediyor. Store tırlarından biri, 3 Kasım’a kadar Bolu’da, Kızılay Meydanı’nda Galatasaraylı taraftarlara hizmet verecek. İkinci tır ise 30 Kasım’a kadar Adana’da Tren Garı önünde bulunacak.

Sultani’den Zirveye...
GSTV’de yayınlanan Sultani’den Zirveye programının bu akşamki konuğu Fuad Bezmen... Galatasaray Kulübü’nün hayattaki en yaşlı üyesi olan Bezmen, gazeteci Volkan Karsan’ın hazırlayıp sunduğu programda, 1. Dünya Savaşı’nın sonunda henüz İstanbul işgal altındayken Sultani’ye girişini ve Galatasaraylılık üzerine anılarını anlatacak. Sultani’den Zirveye bu akşam GSTV’de saat 21.30’da ekranlara gelecek.

Galatasaray günlüğü
1 sayfadaki 1 sayfası