Blacked
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HAYAT BOŞ POMPALA COŞ

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

RÜŞTÜ: DENİZLİ'NİN, BEŞİKTAŞ'I BAŞARIYA ULAŞTIRACAĞINA İNANIYORUZ

YazarMesaj
Serdar

Serdar

RÜŞTÜ: DENİZLİ'NİN, BEŞİKTAŞ'I BAŞARIYA ULAŞTIRACAĞINA İNANIYORUZ Empty
MesajKonu: RÜŞTÜ: DENİZLİ'NİN, BEŞİKTAŞ'I BAŞARIYA ULAŞTIRACAĞINA İNANIYORUZ   RÜŞTÜ: DENİZLİ'NİN, BEŞİKTAŞ'I BAŞARIYA ULAŞTIRACAĞINA İNANIYORUZ Icon_minitimePaz Kas. 02, 2008 3:15 pm

Beşiktaş'ın Tecrübeli Kalecisi Rüştü Reçber, Takım Olarak, Mustafa Denizli'nin Beşiktaş'ı Arzuladığı Başarıya Götüreceğine İnandıklarını Söyledi.

Beşiktaş'ın tecrübeli kalecisi Rüştü Reçber, takım olarak, Mustafa Denizli'nin Beşiktaş'ı arzuladığı başarıya götüreceğine inandıklarını söyledi.
BJK TV'ye açıklamalarda bulunan Rüştü, Mustafa Denizli'nin gelmesiyle bazı şeylerin değiştiğini dile getirerek, ''Bize çok şeyler katacağına, çok şeyler vereceğine dolayısıyla Beşiktaş'ın arzuladığı başarıya ulaşacağına inanıyoruz'' dedi.

Mustafa Denizli ile milli takımda birlikte çalıştıklarını belirten Rüştü, şunları kaydetti:

''Kendisiyle büyük başarılar yaşadık. Avrupa Şampiyonası'nda çeyrek final oynadık. Sonrasında Fenerbahçe'ye geldi. Orada da başarılı olduğumuza inanıyorum. Fenerbahçe'yi şampiyon yapan ilk yerli teknik direktör oldu. Kendisini çok seviyorum ve iyi tanıyorum. Doğal olarak şu anda takım içerisinde Mustafa hocayı en iyi ben tanıyorum. Dolayısıyla futbolcuya yaklaşımlarını, diyaloglarını, beklentilerini en iyi ben biliyorum, bu noktada da benim görevim daha da artıyor. Mustafa hoca her zaman pozitif düşünür, hep başarıyı hedefler, şu anda bile aynı heyecanı duyuyor.''

Rüştü, futbolcu arkadaşlarının Mustafa Denizli'den öğreneceği çok şey olduğunu ifade etti.

Mustafa Denizli'nin aynı zamanda bir eğitmen olduğunu kaydeden Rüştü, ''Dolayısıyla istediklerini takım olarak yapmamız çok uzun bir zaman almayacak. Zaten ortaya konan futbol, seyir zevki yüksek olması itibariyle önemli ipucları verdi. İki üç hafta sonra hocamızın istediklerini sahaya tam anlamıyla uygulamaya başlayacağımızı düşünüyorum. Bu konuda bana düşen görevleri de yerine getirmekteyim'' diye konuştu.

Tecrübeli file bekçisi, Mustafa hocanın felsefesinde her zaman için hücum yapmanın ön planda olduğuna dikkati çekti.

RÜŞTÜ: DENİZLİ'NİN, BEŞİKTAŞ'I BAŞARIYA ULAŞTIRACAĞINA İNANIYORUZ
1 sayfadaki 1 sayfası